Hakkımda

Merhaba, ben Emre YAVŞAN.

Emre YAVŞAN
Emre YAVŞAN

2019 yılında webmaster olarak başladığım kariyer hayatıma 2022 yılından bu yana SEO Uzmanı olarak devam ediyorum. Şimdiye kadar onlarca farklı sektörden web sitesi için SEO çalışması yapma fırsatım oldu.

Dijital pazarlamanın yanı sıra web programcılığı ve girişimcilik ile uzun süredir ilgileniyorum. Aktif olarak ytbe.app ve biyogra.fi gibi yayında olan projelerim aylık binlerce kişiye erişiyor.

Bu zamana kadar çokça sayıda eğitim aldım ve almaya devam ediyorum. Sosyal medya hesaplarımda düzenli olarak üreteceğim içerikleri daha derinlemesine öğrenmeleri için bu blog sitesini açtım.

Burada paylaştığım içerikler kendi deneyimlerimi ve yerli-yabancı kaynaklardan derlediğim bilgileri içermektedir. Ayrıca şunu da belirtmeliyim ki tüm içerikler tamamen ücretsiz olacaktır.

Düzenli olarak içerik oluşturmanın yanı sıra belirli periyotlarla e-bülten paylaşıyorum. Bu e-bülten aracılığıyla güncel SEO haberlerinden haberdar olabilirsiniz. Merak etmeyin, gereksiz bilgi paylaşımı veya spam yapmıyorum 🙂

Siz de e-bülten yayınıma abone olmak isterseniz aşağıdaki formu doldurabilirsiniz.

E-Bülten Aboneliği

Benimle iletişime geçmek için iletisim[@]emreyavsan.com.tr adresine mail atabilir veya buraya tıklayarak iletişim formunu doldurabilirsiniz.